Telefon

+420 608 874 296

E-Mail

info@linet-design.cz

Jsme na příjmu

On-Line nepřetržitě

Výhody internetuZákazníci můžou přijít na web z celého světaObsah nejen pro počítačWebová prezentace uzpůsobená pro mobilní zařízeníMěřitelná návštěvnostPřesný přehled odkud přicházejí zákazníciModerní vzhledWebová prezentace, která jde s dobouPořádek i na webuVše pečlivě srovnané a přehledné.Pracujeme i když spíteAby váš web fungoval i v době, když spíte
Previous
Next

Vybíráme z naší nabídky služeb

Výroba www stránek

Vyrobíme vám webové stránky na podporu vašeho podnikání tak, aby jejich obsah přesně informoval návštěvníky o tom, v čem je vaše dokonalost.

Pravidelná správa webu

Udržovat web stále aktuální je pro mnohé majitele webu velmi náročné a uvítali by stálého správce obsahu. My tuto službu nabízíme za velmi zajímavých podmínek.

SEO Vizitky – Miniweby

Zlepšit si pozici odkazu na webové stránky v internetových vyhledávačích lze mnoha způsoby. Jedním z nich je vytvoření miniwebu. Ten nabízíme v podobě SEO vizitky.

„Svůj web byste měli považovat za permanentní staveniště, na němž se jednotlivé budovy musí neustále přestavovat podle aktuálních potřeb nájemníků.“

Spravujeme webové stránky dle požadavků a potřeb klienta.

Nejsme společnost o 100 lidech, nehledáme a ani nenabízíme kvantitu.
Děláme práci tak, aby zákazník spoluprácí s naší firmou získal toho, kdo bude vytvářet a udržovat jeho web aktuální a přehledný.

Informujte se na výhody a možnosti pravidelné správy obsahu webových stránek.

Klademe velký důraz na komunikaci s klientem.

Potřeby klienta – zákazníka řešíme v co nekratším možném termínu.