OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 608 874 296 | info@linet-design.cz
0 Kč

webdesign, marketing, správa obsahu

vy budete dávat náměty z vašeho oboru, my je budeme uvádět na internet

Nabízíme vám službu, díky které ve spolupráci s vámi oslovíme cílené uživatele internetové populace. Využíváme k tomu nejrozšířenější základnu, a to uživatele internetového vyhledávače Google.

Logo Google (normální)


Nezávazná poptávka na založení a správu kampaní na Google
Do textu vepiště, že máte zájem o další info o službě kampaní na Google


Princip naší služby.
Vytvoříme po konzultaci s vámi reklamní kampaně a zvolíme vhodná klíčová slova. To jsou výrazy a fráze související s vaší obchodní činností.

Vaše reklamy se budou zobrazovat na stránkách Google, kde zacílíme textové, či grafické kampaně, tedy třeba i mimo ČR.
Když budou uživatelé vyhledávat na stránkách Google některé z vašich klíčových slov, může se vedle výsledků vyhledávání zobrazit vaše reklama. To znamená, že budete zobrazovat reklamy cílové skupině, která již o vaši obchodní činnost projevila zájem.

Oslovíme vaše nové zákazníky.
Lidé mohou jednoduše kliknout na vaši reklamu a začít nakupovat nebo získat o vaší firmě další informace. Můžete začít dokonce i bez webové stránky. My vám ji pomůžeme vytvořit a to ak, že si obsah webu budete sami doplňovat, či udržovat.

Všechny naše služby jsou podloženy pro klienta přesnými statistikami návštěvnosti, což je v oblasti marketingu stěžejní informace o kvalitě služby. 

Co služba nabízí:

Cílený dosah
Nyní můžete zobrazovat reklamy uživatelům vyhledávajícím na stránkách Google. I když se vaše stránky již zobrazují ve výsledcích vyhledávání Google, můžete díky službě cílit na nové uživatele prostřednictvím stránek Google a inzertní sítě.

Lepší kontrola
Budeme upravovat reklamy a nastavovat rozpočet až do dosažení očekávaných výsledků. Můžeme také zobrazovat různé reklamní formáty i cílit reklamy na konkrétní jazyky a zeměpisné lokality.

Měřitelná hodnota
Nejsou požadovány žádné minimální výdaje ani délka trvání kampaně. Pokud budeme využívat možnost ceny za proklik, budeme vám účtovat pouze za kliknutí na reklamy – každá koruna z rozpočtu tedy slouží k získávání vašich nových zákazníků.


Co služba stojí:

Obáváte se vysokých nákladů? Nemusíte, protože služba nabízí úplnou kontrolu nad výdaji.

Nastavení rozpočtu.
Služba nepožaduje žádnou horentní útratu. Cena, kterou platíte, je jen na vás. Můžeme vám například nastavit denní rozpočet ve výši sto korun a maximální cenu za kliknutí na reklamu dvě koruny.

Vyhněte se dohadům.
Poskytujeme odhady provozu a cen jednotlivých klíčových slov, podle kterých můžeme lépe rozhodovat o výběru klíčových slov a maximalizaci rozpočtu.

Plaťte pouze za výsledky.
Platíte až tehdy, když někdo na vaši reklamu klikne, nikoli za pouhé zobrazení reklamy.


Koho oslovíme:

Můžeme upravit nastavení tak, aby se vaše reklamy zobrazovaly pouze uživatelům vyhledávajícím v určitém státě, městě nebo regionu. Můžete snadno cílit na zákazníky v oblasti například do 40 kilometrů od sídla vaší firmy.


Shrnutí výhod služby cílení na Google

Cílem služby je poskytovat firmám libovolné velikosti tu nejefektivnější možnou reklamu. Slibujeme, že vám pomůžeme uspokojit potřebu získat nové zákazníky tím, že vám umožníme:

 • Oslovit uživatele, kteří hledají váš produkt či službu
 • Plně kontrolovat rozpočet reklam
 • Jednoduše vytvářet a upravovat reklamy
 • Zobrazovat vaše reklamy na Google během několika minut po vytvoření

Služba vám poskytuje nepřetržitý přístup k podrobným přehledům o výkonu, které vám pomohou sledovat účinnost vašich reklamních kampaní. Zároveň se vám snažíme nabízet co nejpřátelštější a nejinteligentnější zákaznické služby. Můžete očekávat rychlou odezvu na své emailové dotazy, obvykle během jednoho pracovního dne. Přečtěte si informace o tom, co vám může služba nabídnout.

1.Kontrola nad kampaněmi

Díky níže uvedeným funkcím má každá firma možnost plného přizpůsobení účinnosti služby.

 • Cenový model ceny za proklik (CZP), kdy platíte vámi stanovenou cenu (maximální CZP můžete stanovit v rozmezí od 0,21 Kč do 2100 Kč) až za kliknutí, která zaznamenáme.
 • Cenový model ceny za tisíc zobrazení (CPM) pro ty, kdo upřednostňují cílení na konkrétní obsahové stránky a platbu za počet zobrazení.
 • Denní rozpočet už od 0,21 Kč.
 • Možnost vytvářet a spravovat cílené reklamy.
 • Plánování reklam: Zobrazujte své reklamy jen ve vybraných dnech a časech.
 • Nepřetržité přehledy o výkonu ve vašich kampaních.
 • Reklamní síť webových stránek a produktů pro zvýšení reklamního pokrytí.
 • Jedna nebo více reklam cílených pomocí jednoho či několika klíčových slov.

A protože služba neklade žádné požadavky na minimální útratu nebo délku trvání kampaně a za založení účtu se platí jen minimální poplatek, je ideálním marketingovým nástrojem pro malé a střední podniky.

2. Úspěch

Úspěch reklamního programu je založen na úspěchu našich inzerentů. Proto se snažíme dělat vše pro to, abychom vám pomohli vytěžit z vašich reklam maximum a získat kvalifikované zákazníky maximálně efektivním způsobem. Nabízíme vám odhady nákladů a nástroje, které vám pomohou získat kontrolu nad tvorbou cen. Kromě toho jsme odhodláni sdílet s vámi výhody inzerce tím, že vám budeme poskytovat aktuální informace o nejnovějších funkcích služby.

3. Podpora a správa kampaní

Abyste mohli plně využít nástroje, které vám nabízíme, a flexibilitu kontroly nad svými kampaněmi, vytvořili jsme službu správy založených kampaní. Správa má za úkol kontrolovat a upravovat kampaně tak, aby maximálně a přesně cílili na nové zákazníky, nebo tam, kda právě vy potřebujete.

 

Logo Google (normální)


 Nezávazná poptávka na založení a správu kampaní na Google
Do textu vepiště, že máte zájem o další info o službě kampaní na Google