OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Internetové prezentace - web, který bude poslouchat vás

Výroba www stránekSoukromý podnikatel, který nemá své webové stránky na internetu, působí v dnešní době nedůvěryhodně. Podle posledních průzkumů zákazníci vyžadují od firem webové prezentace, které si mohou na internetu najít, na kterých naleznou ceny služeb nebo reference. Webové stránky se dnes pro firmy a drobné živnostníky staly důležitou podmínkou získávání nových zakázek a výraznou výhodou před konkurencí.

Vytvoříme Vám kompletní firemní webové stránky podle Vašich představ, navrhneme strukturu webu, vytvoříme hezký design, nastavíme elektronickou poštu, zoptimalizujeme obsah pro kvalitní umístění ve vyhledávačích.

S webovou prezentací od nás dostanete profesionální systém, který umožňuje kompletně udržovat firemní web stránky vlastními silami za pár minut i bez zkušenosti programování.

Máte-li zájem o vytvoření www prezentace, kontaktujte nás zde
Jsme držiteli mezinárodně uznávaného certifikátu
GOOGLE - Digitální garáž

GOOGLE Certifikát | Digitální garáž


Kontaktní informace | www.Linet-Design.cz

Roman Lisický - Linet Design
Sídliště svobody 3509/10
796 01 Prostějov

Tel.: +420 608 874 296
FAX +420 582 343 149

E-Mail: info@linet-design.cz

Jsme plátci DPH
IČ 15227227
DIČ CZ6402080850


Info|Tipy|Zajímavosti


Doporučte nám zákazníka


Znáte firmu, která zvažuje vytvoření webové prezentace, založení a správu Google Adwords kampaní, nebo chce oslovit nové zákazníky pomocí emailu?


Pak nás informujte, a pokud se bude zakázka u tohoto vámi doporučeného zákazníka realizovat, získáváte provizi ve výši, kterou spolu dohodneme. Zpravidla se jedná o provizi ve výši 20% 

Kontaktovat nás můžete zde


Najdete nás také na LinkedIn