OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Získejte přehled o návštěvnosti Vašich www stránek

Statistiky návštevnosti www stránekMyslíte si, že na Vaše www stránky chodí uživatelé, ale nevíte zcela jistě, zda tomu tak je?

Pak máme pro Vás skvělé řešení. Budeme Vám zasílat podrobné statistiky návštěvnosti Vašich webových stránek. Budete vědět, kolik uživatelů přesně na Vaše stránky chodí, kolik se jich znovu na stránky vrací, ze které geografické části zeměkoule jsou, dokonce i kolik jich je právě na stránkách a odkud se na stránky právě dívají.

Zvolíte si sami pro Vás nejvhodnější formát přílohy se statistikami, který Vám nejlépe vyhovuje. (CSV, TSV, PDF, XML, CSV pro Excel). Frekvence zasílání v časovém rozmezí je také volitelná.

Do statistik samozřejmě máte kdykoliv přístup, abyste mohli sledovat, jak jsou Vaše stránky navštěvovány. Díky tomu můžete lépe plánovat práci s obsahem webu, protože budete vědět, co návštěvníci stránek hledají, co chtějí, prohlíží, atd.

Máte zájem o tuto službu, pak nás neváhejte kontaktovat.

Máte-li zájem o aktivaci podrobných statistik, kontaktujte nás zde