OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Máte webovou prezentaci, u které chcete provést změnu nebo ji kompletně přepracovat? Pomůžeme vám, váš web dle vašich potřeb zrekonstruujeme, doplníme o zajímavou a odpovídající grafiku, atd.

Dále nabízíme k takovému webu nejen jeho rekonstrukci, ale také dlouhodobou správu a aktualizaci, doplňování obsahu, to vše za mimořádně výhodných podmínek.

Cena za takovou správu se dá přirovnat k jednomu měsíčnímu platu webmastera, tuto částku ovšem investujete pouze jednou a my se vám o váš web za tuto částku budeme starat po celý rok.

Pokud chcete bližší info, zašlete nám odkaz na váš web a my vám vypracujeme nezávaznou nabídku.

Kontaktujte nás přes náš kontaktní formulář zde.Jsme držiteli mezinárodně uznávaného certifikátu
GOOGLE - Digitální garáž

GOOGLE Certifikát | Digitální garáž


Kontaktní informace | www.Linet-Design.cz

Roman Lisický - Linet Design
Sídliště svobody 3509/10
796 01 Prostějov

Tel.: +420 608 874 296
FAX +420 582 343 149

E-Mail: info@linet-design.cz

Jsme plátci DPH
IČ 15227227
DIČ CZ6402080850


Info|Tipy|Zajímavosti


Doporučte nám zákazníka


Znáte firmu, která zvažuje vytvoření webové prezentace, založení a správu Google Adwords kampaní, nebo chce oslovit nové zákazníky pomocí emailu?


Pak nás informujte, a pokud se bude zakázka u tohoto vámi doporučeného zákazníka realizovat, získáváte provizi ve výši, kterou spolu dohodneme. Zpravidla se jedná o provizi ve výši 20% 

Kontaktovat nás můžete zde


Najdete nás také na LinkedIn