OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

S touto firmou spolupracujeme na těch nejzajímavějších projektech, které vyžadují specifické nároky na míru stavěných internetových aplikací.

Informace o GOLD partnerovi. Jeho rukopis a přístup k zakázkám našich klientů.

Prvořadým kriteriem je rentabilita webového projektu a jeho ziskovost. Je mnoho webových sídel, jejichž přínos pro majitele je daleko nižší než investovaná částka. Takoví majitelé jsou se svými weby nespokojeni. Podle některých průzkumů je až 92% firem nespokojeno s přínosem jejich webové prezentace.

Hlavní a většinou jedinou příčinou neúspěchu internetové prezentace bývá špatná kvalita jejího provedení. Stránky vypadají na pohled hezky, ale jsou zhotoveny tak, že brání úspěchu.

Proto vytváříme aplikace na základě pravidel správné tvorby, jejichž dodržování zajišťuje co nejširší možný okruh uživatelů (přístupnost) a kterým se na webovém sídle líbí (použitelnost). Další zásadou je tvorba sídel tak aby byla přívětivá k vyhledávačům, aby je našly a dokázaly oindexovat. Více se o našem přístupu dočtete v článku: Tvorba www stránek.

PROHLÉDNĚTE SI TAKÉ WEBOVOU PREZENTACI FIRMY WETO.CZ